Close

Visą balandžio mėnesį moteris ir merginas kviečiame NEMOKAMAI išbandyti funkcines treniruotes

Funkcinės treniruotės. Kas tai? Atrodytų funkcinės treniruotės – tai visai neseniai išpopuliarėjusi treniruočių rūšis, tačiau, iš tiesų, tai viena iš seniausių treniravimosi rūšių, kilusi iš fizinės reabilitacijos ir buvo sukurta kineziterapeutų, siekiant sustiprinti ar atkurti pacientų judėjimo galimybes po patirtų traumų.

Funkcinės treniruotės – tai viso kūno stiprinimui ir lavinimui skirtos treniruotės, kurių metu atliekami funkciniai, jėgos bei ištvermės pratimai. Šių treniruočių metu dirbame tiek su savo kūno svoriu, tiek su papildomais svoriais ir įvairia įranga (gumomis, hanteliais, TRX diržais, giromis, ir kt.), pratimus atliekame darbo bei poilsio intervalais.

Šio tipo treniruotėse treniruojamas visas kūnas, o ne pavieniai raumenys ar raumenų grupė. Pavyzdžiui, šokdami aukštyn, jūs naudojate ne tik savo kojų raumenis, tai yra procesas, kuriame dalyvauja nervų, širdies, kvėpavimo bei raumenų ir kaulų sistemos.

Kodėl verta? Funkcinių treniruočių metu – sustiprėjate fiziškai, pagerėja jūsų koordinacija, mobilumas – visa tai gerina jūsų gyvenimo kokybę ir mažina traumų riziką. Ir be abejo, šios treniruotės naudingos ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir siekiant sportinių rezultatų.

Kam skirta? moterims ir merginoms, siekiančioms išspręsti konkrečias problemas, norinčioms fiziškai sustiprėti ar aktyviai ir sportiškai praleisti laisvalaikį.

Kada?

  • pirmadieniais ir trečiadieniais 19:30 val. (“Budora” treniruočių studija, Pašilaičių g. 13)
  • pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00 val., penktadieniais 16:45 val. (Vilniaus Šaltinio pagrindinė mokykla, Nemenčinės pl. 16)
  • antradieniais ir ketvirtadieniais 19:00 val. (Baltupių progimnazija, Didlaukio g. 23)

Kaip? Susidomėjote ir norite išbandyti? Užsiregistruokite į pirmą NEMOKAMĄ treniruotę, užpildydamos žemiau esančią registracijos anketą! Be to, visą balandį treniruotes išbandžiusių moterų ir merginų laukia specialus pasiūlymas.

Trenerės:

  • Brigita Gustaitytė – karatė ir funkcinių treniruočių trenerė, turinti 8 metų treniravimo patirtį. Brigita sportuoja nuo 13 metų.  Šiandien Brigita gali didžiuotis daugkartinės Europos jaunimo čempionės bei Pasaulio vicečempionės bei daugelio tarptautinių turnyrų prizininkės ir nugalėtojos titulais. Brigita treniruotes veda  “Budoros” treniruočių studijoje bei Vilniaus Šaltinio pagrindinėje mokykloje.
  • Magdalena Gustaitytė – karatė ir funkcinių treniruočių trenerė, turinti 6 metų treniravimo patirtį. Per daugiau nei dešimtmetį trunkančią sportinę karjerą sportininkė tapo Lietuvos rinktinės nare, Lietuvos jaunučių ir Europos U-22 čempione bei daugelio kitų turnyrų ir čempionatų nugalėtoja bei prizininke. Magdalena treniruotes veda Baltupių progimnazijoje.

Vilma, kartu su šeima sportuojanti mūsų klube, dalinasi mintimis apie Brigitos vedamas treniruotes:
“Funkcines pradėjau lankyti, nes mano visi šeimos vyrai (2 sūnūs ir vyras) jau buvo įsitraukę į “Budoros” karatė treniruotes. Tai buvo puiki proga ir man pradėti sportuoti, nes jau senai norėjosi. Taip pat padėjo apsispręsti ir pirmosios bandomosios treniruotės. Jų metu pamačiau, kokia puiki atmosfera treniruočių metu. Nėra konkurencijos, o tik bendras noras sportuoti. Lankau jau 2 metus. Treniruočių metu mes puikiai leidžiame laiką. Atliekant pratimus prakaitas bėga upeliais, bet tuo pačiu metu gera nuotaika nepalieka. Trenerė moka visas sportuojančias sujungti į vieną krūvą. Atrodo, visos tokios skirtingos, bet treniruotės metu esam kaip viena. Labai didelis treniruočių pliusas, kad atliekami pratimai yra priderinami kiekvienos moters pajėgumams ir atsižvelgiama į sveikatos problemas. Nėra jokio spaudimo, tik draugiškas palaikymas. Lankydama šias treniruotes sutvirtėjau fiziškai. Nors ir man asmeniškai nepavyko numesti svorio, bet bendra puiki savijauta tai atperka. Atrodo, kad po treniruotės vos vos išeini, bet jau sekančią dieną lauki kitos treniruotės.  Tai pakeitė ir mano asmeninius įpročius. Dabar pirmadienio ir trečiadienio vakarai VISADA užimti ir tik sergant, ar esant kitoms rimtoms priežastims, praleidžiu treniruotes. Tačiau tik nuėjus vėl apima tas nerealus smagumas!”

Registruokitės į NEMOKAMĄ funkcinę treniruotę

Funkcinės treniruotės vykusios naujoje “Budoros” treniruočių studijoje akimirkos: