Close

„Budora“ Kalėdų programa

Sveiki, Budoriečiai,

Iki ilgai lauktos „Budora“ Kalėdų šventės laiko liko visai nedaug – susitinkame jau šį sekmadienį, gruodžio 3 d., Skypark‘e, kur kartu pasidžiaugsime pasiekimais, pasidalinsime įspūdžiais ir, žinoma, gerai ir aktyviai praleisime laiką bei pasitiksime artėjančias gražiausias metų šventes.

Labai dėkojame Jums už išankstinę registraciją, atsineštas vaišes bei indėlį į šventės ir mūsų visų bendruomenės kūrimą. O dabar pristatome būsimą renginio programą ir prašome laiku atvykti į registraciją, kad prie įėjimo, kaip galima labiau sumažintume žmonių srautų sudaromas spūstis. Įeinant į renginį, BŪTINA turėti savo bilietą, kuris bus keičiamas į apyrankę. Jei esate užsiregistravę, bet neturite bilieto, tada keliaukite prie trenerių staliuko. Budoriečių yra tikrai daug, tad dėkojame visiems už supratingumą ir iki susitikimo šventėje!

RENGINIO PROGRAMA

10.20 – 11.00 – Registracija. Būtina turėti savo bilietą, kuris bus keičiamas į apyrankę. Jei esate užsiregistravę, bet neturite bilieto, tada keliaukite prie trenerių staliuko.

11.00 – 12.00 – Laisvas laikas. Vaikai dūksta, šokinėja ir pramogauja, tėvai vaišinasi ir bendrauja su treneriais.

12.00 – 12.15 – Prezidento Donato Imbro sveikinimo kalba. Renkamės keliomis minutėmis anksčiau balionais pažymėtoje salėje.

12.15 – 12.30 – Apdovanojimai. Renkamės balionais pažymėtoje salėje.

12.30 – 13.00  – Torto valgymas, dovanų dalinimas. Renkamės balionais pažymėtoje salėje.

13.00 – 13.30  – Laisvas laikas.

SVARBI INFORMACIJA

Savo rūbus ir daiktus prašome kabinti ne bendroje rūbinėje, o Skypark salių viduje, gimtadienių kambariukuose. Daiktus, batus, paltus, rankines galite pasidėti visuose kambariukuose, išskyrus Jūra.

Atsineštos vaišės nešamos į salę, kurios įėjimas pažymėtas balionais, ir dedamos ant stalų.

Bilieto kaina šokinėjančiam:  8 eur.

Šventė vyks gruodžio 3 dieną, „Skypark“, Verkių g. 29, Vilnius.

Jei kils klausimų – rašykite mums: info@budora.lt arba mūsų Facebook paskyroje.

Dėkojame ir linkime geros šventės!