Close

Europos karatė vyrų geriausiųjų reitingai: O.Proc pirmas, L.Kubilius antras, D.Imbras ketvirtas

Europos Karatė organizacija paskelbė 2012 metų geriausių vyrų sportininkų reitingus rungtyse pagal pilno kontakto karatė taisykles lengvo, vidutinio ir sunkaus svorio kategorijoje. Sportininkai buvo reitinguojami pagal 2011-2012 metų Europos ir Pasaulio Čempionatų rezultatus.Orest Proc tapo pirmas vyrų vidutinio svorio kategorijoje (-80kg). Praėję metai buvo ypatingai sėkmingi Orestui, jis laimėjo absoliučiai visas metų kovas Europos čempionate, prestižinėse komercinėse „Kokoro Cup“ taurės varžybose ir tarptautiniuose turnyruose bei Lietuvos čempionate. Vasarą jis išlaikė juodo diržo 3 dano egzaminą, kurio metu buvo ir 50 kovų su skirtingais varžovais nepertraukiama dalis. O.Proc treniruoja nacionalinės rinktinės treneris Ričardas Poška ir jo pirmoji trenerė Vilija Korsakovienė.
Lukas Kubilius (treneris Vladimiras Silvaško) jungtinėje sunkaus svorio kategorijoje (-90kg. ir +90kg) reitinguotas antru iškart po Europoje jau 12 metų vis dar nenugalėto bulgaro Valerijaus Dimitrovo.
L.Kubilius užėmė ketvirtą vietą absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionate Tokijuje 2011 metais ir tapo Europos čempionu 2012 metais. Savo kategorijoje (+90kg) jis buvo pirmas pagal reitingą, tačiau pasaulio čempionate bus tik viena vyrų sunkaus svorio kategorija, tad Europos Karatė Organizacija dvi sunkaus svorio kategorijas(-90kg ir +90kg) sujungė į vieną.
Lengvo svorio kategorijoje Andrius Miseckas – penktas, vidutinio ir sunkaus svorio kategorijoje daugkartiniai Europos čempionai ir prizininkai Andžej Milevskij ir Donatas Imbras – penktas ir ketvirtas, o geriausias praėjusių metų debiutantas Edgard Sečinski – penktas, Vytautas Cėpla -septintas
Vienas pajėgiausių pasaulyje karatė meistrų bei „Budora“ karatė mokyklos įkūrėjas D.Imbras praėjusiais metais nestartavo ir tai lėmė reikšmingą jo reitingo sumažėjimą.
Romas Vitkauskas

EUROPEAN KARATE ORGANIZATION TOP RANKING
MEN LIGHT WEIGHT
1. Gabor Rozsa Hungary
2. Mateusz Garbacz Poland
3. Mikhel Tsiklauri Georgia
4. Andrei Zinchenko Georgia
5. Andrius Miseckas Lithuania
6. Serhiu Druhora Romania
7. Dimitri Bertels Belgium
8. Eystathios Papavlahos Greece

MEN MIDDLE WEIGHT
1. Orest Proc Lithuania
2. Jimme Collin Sweden
3. Marius Ilas Romania
4. Artem Bilotskyi Ukraine
5. Andzej Milevskij Lithuania
6. Levan Tsinzadze Georgia
7. Vytautas Cepla Lithuania
8. Rza Mustafaev Azerbaijan

MEN HEAVY WEIGHT
1. Valeri Dimitrov Bulgaria
2. Lukas Kubilius Lithuania
3. Brian Jacobsen Denmark
4. Donatas Imbras Lithuania
5. Edgard Secinski Lithuania
6. Zsolt Balogh Hungary
7. Fredrik Olsson Sweden
8. Macijei Mazur Poland

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *