Close

Savitarnos instrukcija

REGISTRACIJA ČIA

 

PROFILIO SUKŪRIMAS SAVITARNOJE

Jei esate vienas iš vaiko tėvų ir registruojate savo vaiką į treniruotę, pirmiausia prašome užpildyti savo kontaktinius duomenis:

Pav. 1.

KLUBO NARIO REGISTRACIJA SAVITARNOJE

Įvedus visus duomenis teisingai, jūsų duomenys bus įkelti į sistemą. Sistemoje, meniu kairėje pusėje, prašome pasirinkti laukelį „Klubo nariai“ (Pav. 2) ir dešinėje pusėje paspausti mygtuką „sukurti“ (Pav. 3), įvesti vaiko duomenis (Pav. 4), pasirinkti vietą (mokyklą, darželį) ir grupę, kurioje lankysite/lankote treniruotes.

Pav. 2.

Pav. 3.

Pav. 4.

SUTARTIES PASIRAŠYMAS IR ĮKĖLIMAS

Patvirtinę treniruočių lankytojo duomenis, el. paštu gausite sutartį, kurią reikia atsispausdinti, pasirašyti ir įkelti į sistemą kartu su sveikatos pažyma. Įkelti dokumentus galima redagavimo mygtuko pagalba (Pav. 5).

Pav. 5.

Pasirinkite skanuotą arba fotografuotą dokumento failą, jį įkelkite ir patvirtinkite. Įkėlus dokumentus, visada turėsite galimybę juos peržiūrėti vėliau jums patogiu metu.

LIGOS PAŽYMOS IR PRISTABDYMO PRAŠYMO ĮKELIMAS

Dėl ligos praleidus ne mažiau kaip 4 treniruotes iš eilės ir pateikus medicininę pažymą (forma Nr. 094/a), mokestis mažinamas atsižvelgiant į praleistų užsiėmimų skaičių. Medicininę pažymą privaloma pateikti pirmo užsiėmimo po ligos pabaigos metu arba įkelti į sistemą ne vėliau kaip pirmo užsiėmimo po ligos pabaigos dieną.

Pažymą galite įkelti savitarnoje, pasirinkę „Klubo nariai“ ir paspaudę pranešimų simbolį (Pav. 6).

Pav. 6.

Pasirinkę nelankymo priežastį (Pav. 7) ir pažymėję laikotarpį (Pav. 8), įkelkite medicininę pažymą (forma Nr. 094/a, jei stabdymo priežastis – liga) ir patvirtinkite.

Pav. 7

SĄSKAITOS IR MOKĖJIMAI

Savitarnos sistemoje matysite visas Jums skirtas sąskaitas ir galėsite jas peržiūrėti ar, esant poreikiui atsisiųsti ir atsispausdinti jų apmokėjimų istoriją. Kairėje pusėje pasirinkite Jus dominančią informaciją (Pav. 8)

Pav. 8.