fbpx
Close

Monika Milieškaitė

SPORTINĖ PATIRTIS IR PASIEKIMAI

  • Kol dar sportavau kyokushin karatė (šiame sporte praleidau nei daug, nei mažai – beveik 12 metų) paskutinis egzaminą laikiau 2019 m. ir tuo metu sėkmingai išsilaikiau 2 KYU. Po to – karatė kelias nuvedė kitur 🙂
  • Esu išbandžiusi sunkiąją ir lengvąją atletiką, šiek tiek krepšinį ir futbolą, 12 metų šokau hip-hop’ą. Šiuo metu sportuoju Crossfit’ą ir toliau praktikuoju sunkiąją atletiką.
  • Treniruoju jau gana seniai. Dar besimokant mokykloje teko vesti treniruotes vaikams. Tačiau tikrąjà trenerės karjerą pradėjau 2018 metais.
  • Pradėjus sportuoti Crossfit, dalyvavau komandinėse ir individualiose varžybose. Planuose varžybos užsienyje.

IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA

  • Baigiau Kineziterapijos bakalauro studijas Vilniaus universitete. Nuolatos dalyvauju kvalifikacijos kėlimo kursuose, šiemet baigiau trenerių tobulinimo kursus Lietuvos sporto universitete. Taip pat sportuodama ir dalyvaudama treniruotėse semiuosi patirties iš įvairių trenerių.
  • Esu išklausiusi nemažai kursų sporto temomis, bet mano nuomone, svarbiausi – EREPS Level 3, Lietuvos Antidopingo Agentūros mokymai, Įvairaus amžiaus sportininkų rengimas (teorija ir praktika), Dažniausių sportinių traumų atpažinimas ir prevencija.
  • Sportas užima didelę dalį mano asmeninio gyvenimo, ne tik stengiuosi semtis žinių iš kursų, bet ir iš kolegų – kitų treneriu. Taip stengiuosi vis geriau perduoti dalelę “meilės” sportui bei judėjimui kiekvienam.

Trumpai apie mane: Kai išgirstu muziką, kojos pačios juda. Esu priklausoma nuo sporto ir motociklų, be to, esu įsitikinusi, kad vaikščiojimas geriausia terapija. Įgytas išsilavinimas (2014-2018 m.):  Kineziterapijos bakalauras. Nuo 2017 m. vedu grupines treniruotes (TRX ir kineziterapija), o nuo 2018 m. ir asmenines treniruotes. Sporto klube “Budora” vedu funkcines treniruotes moterims.

Mėgstamiausias posakis: “Per aspera ad astra.”

Manau, kad sportuoti verta, nes sporto dėka savo kūne pradedi jaustis kaip namuose.

Su manimi galite susisiekti:
tel. +370 607 72743;
el. paštas: kinezimonika@gmail.com