fbpx
Close

Julius Urbonas

Mėgstamiausias posakis: “Sunku nugalėti žmogų, kuris niekada nepasiduoda – būk tokiu!”

Trumpai apie mane: Karatė sportuoju jau 14 metų. Mane ši sporto šaka patraukė tuo, kad ji yra individuali. Jei pats sunkiai dirbsi, turėsi gerus rezultatus ir nereikės nieko kito kaltinti dėl savo nesėkmių. Taip pat manau, kad karatė yra ne tik gera sporto šaka, stiprinanti kūną, tačiau užgrūdinanti ir gyvenimiškiems sunkumams. Studijuoju statybos inžineriją Vilniaus Gedimino technikos universitete.  Galbūt atrodytų keista ir nelabai suderinama su sporto šaka, kuria užsiimu, bet turiu talentą visai neblogai piešti, jei tik rankos po treniruočių nedreba 😄.

Manau, kad karatė sportuoti verta, nes ši sporto šako išugdo drąsią, stiprią, savimi pasitikinčią bei nebijančią sunkumams į akis pažiūrėti asmenybę.

Mano svarbiausi sportiniai pasiekimai:

2018 m. tapau čempionu Lietuvos suaugusių čempionate, pirmą kartą patekau į suaugusių rinktinę ir turėjau garbės atstovauti Lietuvą Europos suaugusių čempionate ir ten išbandyti jėgas svorio kategorijoje, kurioje dalyvavo 2 pasaulio čempionai, bet, deja, likau per vieną žingsnį nuo prizininkų pakylos.

2013 m. jaunučių amžiaus grupės Europos čempionas, 2 kartus iš eilės tapau Lietuvos jaunimo amžiaus grupės Lietuvos čempionu bei tos pačios amžiaus grupės 2 Europos bronzos laimėjimai.

Su manimi galite susisiekti:

tel. +370 699 76660;
el. paštas: julius@budora.lt