Close

Arnas Staniulis

 

Mėgstamiausias posakis: “Viskas įmanoma, jeigu to nori.”

Trumpai apie mane: Treneriu dirbu jau 2 metus. Grupinių užsiėmimų treneriu mane paskatino tapti didelis noras treniruoti. Vedu vaikų treniruotes ir aukšto intensyvumo grupinius užsiėmimus sporto klubuose. Žmonės eina į mano treniruotes, nes treniruočių metu jie gauna optimalų fizini krūvį ir gerai bei sveikai praleidžia laiką. 3 metus Didžiojoje Britanijoje (Anglija) studijavau verslo vadybą. Taip pat išsilaikiau trenerio licenciją. Norėdamas pagilinti treniravimo žinias dalyvauju seminaruose. Man patinka dirbti treneriu, nes jaučiu, kad galiu žmonėms padėti, be to, smagu matyti, kaip žmonės stengiasi, auga ir stiprėja. Sporto klube “Budora” vedu fizinio rengimo treniruotes vaikams.

Manau, kad sportuoti verta, nes tai ugdo charakterį, stiprina tave kaip asmenybę bei padeda tau būti sveiku. Na ir aišku, sportuoti yra linksma ir smagu, tik svarbu atrasti savo būdą ar stilių.

Mano svarbiausi sportiniai pasiekimai:

2 kartus patekau į U18 regbio rinktinę, o kai man suėjo 18 metų iškart pradėjau žaisti už vyrų rinktinę. 2013 m. kartu su komanda laimėjau A lygos Europos čempionatą.

Su manimi galite susisiekti:

tel. +370 631 44250;

el. paštas: staniulis.arnas@gmail.com