Close

Molėtų diržų egzaminų registracija

Budoriečiai,

prabėgo dar vienas pusmetis, kai kartu sunkiai dirbome ir tobulėjome tam, kad galėtumėte pakelti savo meistriškumą ir įrodyti, kad ant Jūsų juosmens turi būti juosiamas pirmasis arba jau aukštesnio rango diržas.

Šis diržas bus įrodymas, kad išmanote DOJO etiketą, žinote tarptautinius karatė terminus ir pasiekėte aukštesnįjį kyokushin karatė kovinės technikos lygį. Tai bus Jūsų įvertinimas ir atpildas už kiekvieną pralietą prakaito lašą bei valandą studijuojant ir mokantis terminus.

Diržų egzaminas – didelė šventė Jums ir Jūsų treneriams, kurie atidavė visas jėgas ir savo žinias, kad galėtumėte įrodyti, jog Jūs esate verti šio diržo. Tad kviečiame jau šiandien registruotis į diržų egzaminą, o ateinančių atostogų metu nepamiršti savo sunkaus įdėto darbo, pasikartoti techniką, terminus ir puikiai pasiruošus atvykti į bandomąjį diržų egzaminą sausio 20d. bei galutinį egzaminą vasario 2 d.

Jei norite pasipraktikuoti papildomai ir sustiprinti silpnąsias vietas, kviečiame kreiptis į savo trenerį, su kuriuo suderinsite asmeninės treniruotės detales ir laiką.

Visiems sėkmės!

Osu.

 

KVALIFIKACINIS DIRŽŲ EGZAMINAS (10-5 Kyu) Molėtuose

Data: vasario 1 d. (ketvirtadienis)

Vieta: Graužinių g. 1, Molėtai

Laikas: 17 val.