Close

Kviečiame į „Budora“ Kalėdas Skypark‘e!

Didžiosios metų šventės visada sukviečia šeimą susirinkti kartu, o mes visi ir esame viena didelė šeima, kurią jungia bendras požiūris į vertybes, gyvenimą, sveikatingumą ir, žinoma, sportą. Tad su dideliu džiaugsmu kviečiame į „Budora“ Kalėdinę šventę, kad ir vėl kartu galėtume pasidalinti džiugesio akimirkomis.

Šiemet Kalėdų dvasią gaudysime „Skypark“, kur kartu šokinėsime, skraidysime, vartysimės, varžysimės, bendrausime ir skanausime! Tradiciškai šventės metu apdovanosime geriausius ir kitus –iausius, pasidalinsime savo įspūdžiais, lūkesčiais ir ateities planais. Žinoma, kokios Kalėdos be siurprizų, dovanų ir šventinių personažų? Jų tikrai bus ir ne vienas, tad iš Kalėdinės šventės grįšite ne tuščiomis, o  pasikrovę gerų emocijų ir džiugesio užteks bent iki Velykų! Tai bus metų renginys, kuriame Jūs dalyvauti privalote!

Kaip ir visada, skaniausias maistas yra pačių gamintas ir atsineštas, tad vaišes nešamės visi, o tortu vaišiname mes!

Svarbiausia – nepamirškite geros šventinės nuotaikos ir Kalėdinio akcento savo aprangoje!

O dabar apie svarbius dalykus. Mes, kaip ir Jūs norime, kad viskas vyktų sklandžiai, todėl registracija į renginį yra būtina. Primygtinai prašome užregistruoti visus šokinėjančius dalyvius žemiau esančioje formoje. Lydintiems asmenims registruotis nereikia. Registracija vyks iki lapkričio 27 d. 12.00 val. Tad nedelskite!

Pasiilgome Jūsų ir iki greito susitikimo „Skypark“ „Budora“ Kalėdų šventėje!

Šventė vyks gruodžio 3 dieną, „Skypark“, Verkių g. 29, Vilnius.

Šventės pradžia: 10.30 val.

Šventės trukmė: 3.00 val.

Bilieto kaina šokinėjančiam:  8 eur.

Dėl bilietų kreiptis į savo trenerius. Kviečiame visus bilietus įsigyti iki renginio.

Jei turite klausimų – rašykite mums info@budora.lt arba mūsų Facebook paskyroje!