Close

Treniruočių tvarkaraštis rudens atostogų metu

Informuojame, kad keičiasi treniruočių tvarkaraštis moksleivių rudens atostogų metu 2017 spalio 30 d. – lapkričio 3 d.

Mokyklos pavadinimas Mokyklos adresas Treniruočių dienos Treniruočių laikas
Molėtų „Saulutės“ vaikų lopšelis – darželis Liepų g. 11, Molėtai, LT-33121 antradienis ir ketvirtadienis 12:00-12:45 val.
Molėtų „Vyturėlio“ vaikų lopšelis – darželis Vilniaus g. 57, Molėtai LT-33140 antradienis ir ketvirtadienis 11:00-11:45 val.
Molėtų pradinė mokykla Graužinių g. 1, Molėtai, LT-33125 Treniruotės vyks Molėtų progimnazijoje
Molėtų progimnazija Jaunimo g. 1, Molėtai, LT- 33127 antradienis ir ketvirtadienis 13:00-14:00 val.
Palamintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija Architektų g. 85, Vilnius, LT-04208 antradienis ir ketvirtadienis 14:00-15:30 val.
VGTU inžinerijos licėjus Antakalnio g. 120, Vilnius, LT-10200 pirmadienis 17:00-18:30 val.
Vilniaus „Aušros“ mokykla – darželis Medeinos g. 5, Vilnius, LT-06140 antradienis ir ketvirtadienis 15:00-16:00 val.
Vilniaus „Šaltinio“pagrindinė mokykla Nemenčinės pl. 16, Vilnius Treniruotės vyks VGTU inžinerijos licėjuje
Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija Taikos g. 47, Vilnius, LT-05260 antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00-16:30 val.
Vilniaus „Atžalyno“ mokykla–darželis Genių g. 25, Vilnius, LT-11217 antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00-15:00 val.
Vilniaus „Vilnies“ pagrindinė mokykla Švarioji g. 33, LT-11302, Vilnius (Pavilnys) penktadienis 16:30-17:30 val.
Vilniaus „Vyturio“ pradinė mokykla Taikos g. 189, Vilnius, LT-05209 pirmadienis 14:45-16:00 val.
Vilniaus Balsių progimnazija Bubilo g. 8, Vilnius, LT-08444 Treniruotės vyks Baltupių progimnazijoje.

Suaugusiems VGTU licėjuje antradienį ir ketvirtadienį 19:30-21:00 val.

Vilniaus Baltupių progimnazija Didlaukio g. 23, Vilnius, LT-08319 antradieniais ir ketvirtadieniais 16:15-17:15 ikimokyklinukai ir vaikai iki 10 metų

17:15-18:45 vaikai nuo 10 metų ir Moksleivių taurės varžybų dalyviai

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla Genių 8/4, Vilnius, LT-11219 antradienis ir ketvirtadienis 16:00-17:30 val.
Vilniaus Gabijos gimnazija Pašilaičių g. 13, Vilnius, LT-06107 antradienis 14:00-15:00 val.
Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija Skroblų g. 3A, Vilnius, LT-03138 pirmadienis 14:45-16:15 val.
Vilniaus lopšelis – darželis „Justinukas“ Taikos g. 99, Vilnius LT-05200 pirmadienis 16:00-16:45 val.
Vilniaus lopšelis – darželis „Molinukas“ Keramikų g. 34, Vilnius LT-10232 antradienis ir ketvirtadienis 17:00-18:00 val.
Vilniaus lopšelis-darželis „Jurginėlis“ Justiniškių g. 47, Vilnius, LT-05128 pirmadienis 16:30-17:15 val.
Vilniaus lopšelis-darželis „Skroblinukas“ Skroblų g. 13A, Vilnius 03139 pirmadienis 16:30-17:15 val.
Vilniaus lopšelis-darželis „Žirniukas“ Verkių g. 17, Vilnius, LT-08224 pirmadienis ir ketvirtadienis 15:15-16:15 val.
Vilniaus Maironio progimnazija Čiobiškio g. 1, Vilnius, LT-07179 pirmadienis 13:30-15:00 val.
Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla Žirmūnų g. 53, Vilnius, LT-09110 antradienis ir ketvirtadienis 16:00-17:30 val.
Vilniaus sav. Grigiškių „Šviesos“ gimnazija Šviesos g. 16, Vilnius LT-27123 antradienis ir ketvirtadienis 17:00-18:00 val.
Vilniaus sav. Grigiškių pradinė mokykla Kovo 11-osios g. 33, Vilnius 27111 pirmadienis 13:00-14:30 val.
Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla Kovo 11-osios 33a, Grigiškės, LT-27111 pirmadienis 13:00-14:30 val.
Vilniaus Trakų Vokės gimnazija Trampolio g. 5, Vilnius, LT-02232 antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00-15:15 val.
Vilniaus Trakų Vokės vaikų darželis E. Andrė g. 6, Vilnius, LT-02232 pirmadienis 8:00-9:00 val.
Vilniaus Vaduvos darželis – mokykla Vaduvos g. 14 a, Vilnius, LT-02308 antradieniais ir ketvirtadieniais 15:30-17:00 val.
Vilniaus Viršuliškių progimnazija Viršuliškių g. 7, Vilnius, LT-05107 pirmadienis 13:00-14:00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iki pasimatymo treniruotėse!