Close

Sudalyvauk Baisiausiame karatė turnyre!

Kūno tobulinimo treniruotės moterims

Startavo savitarnos sistema!

Naujienos

Sudalyvauk Baisiausiame karatė turnyre!

Bičiuliai, netrukus švęsime ir minėsime baisiausią naktį Žemėje – Helovyną. Šia proga re …

Keisk gyvenimo būdą – ateik į Karatė treniruotes suaugusiems!

Ateik ir išbandyk 6 treniruotes NEMOKAMAI! Karatė – tai ne tik kovos menas. Tai pasirinktas keli …

Sutaupyk net 50% kainos!

Kviečiame pasinaudoti išskirtine akcija ir išmėginti moterų kūno tobulinimo treniruotes. Treni …

D. Imbras: niekada neleidau sau sustoti

Vienas sėkmingiausių Lietuvos karatė meistrų – dukart Pasaulio vicečempionas, daugkartinis Li …

Tvarkaraštis

Pasirinkite mokyklą

Pasirinkite mokyklą

Molėtų “Vyturėlio” vaikų lopšelis-darželis

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 11:00 - 11:45
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Lopšelis – darželis “Jurginėlis”

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:30 - 17:15
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti

Lopšelis – darželis “Justinukas”

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00 - 16:45
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

VGTU inžinerijos licėjus

  • Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Antramečiai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00 - 15:15
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:30 - 17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Varžybinė grupė
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00 - 18:30
  • Donatas Imbras/Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Moterų grupė
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:15 - 19:15
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Suaugusieji naujokai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30 - 19:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Suaugusieji pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:30 - 21:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Papildoma treniruotė
  • Penktadieniais 18:00 - 19:30

Grigiškių “Šviesos” gimnazija

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 - 18:00
  • Edgar Guščo
  • Prisijungti
  • Papildoma treniruotė
  • Penktadieniais 17:00 - 18:30

Lopšelis – darželis “Molinukas”

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 - 18:00
  • Edvinas Borovojus
  • Prisijungti

Molėtų progimnazija

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:30 - 15:30
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų darželis “Saulutė”

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 12:00 - 12:45
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų pradinė mokykla

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00 - 14:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

“Trakų Vokės” lopšelis-darželis

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 08:00 - 09:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

“Trakų Vokės” gimnazija

  • Ikimokyklinukai
  • Penktadieniais 11:00 - 12:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00 - 14:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00-15:15
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

“Dvarčionių” pradinė mokykla

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:45 - 14:45
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Lopšelis-darželis “Žirniukas”

  • Pirmadieniais 15:15 - 16:15
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti
  • Ketvirtadieniais 15:15 - 16:15
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti

“Grigiškių” pradinė mokykla

  • Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Antramečiai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00 - 15:15
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15- 16:45
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Gabijos gimnazija

  • Pirmadieniais ir trenčiadieniais 18:00 - 19:15
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Antradieniais 14:00 - 15:00 ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Monika Tydikaitė
  • Prisijungti

Viršuliškių mokykla

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

“Vaduvos” darželis-mokykla

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:30 - 16:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:30 - 18:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

“Gerosios Vilties” progimnazija

  • Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:30 - 14:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Pirmadienias ir trečiadieniais 15:00 - 16:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

“Barboros Radvilaitės” pagrindinė mokykla

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:30 - 14:30
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Antramečiai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:45-16:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00 - 17:30
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

“Atžalyno” darželis-mokykla

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00 - 15:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Ikimokyklinukai
  • Antradieniais 15:00 - 16:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

“Maironio” progimnazija

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:30 - 14:30
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 - 18:30
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus Šaltinio pagrindinė mokykla

  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti

“Baltupių” progimnazija

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00 - 14:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Antramečiai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00 - 15:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00 - 16:15
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Ikimokyklinukai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:15 - 17:15
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Varžybinė grupė
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:15 - 18:45
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Moterų grupė
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:00 - 20:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Papildoma treniruotė
  • Penktadieniais 16:00 - 17:30

“Sietuvos” progimnazija

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00 - 16:30
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

“Vyturio” pradinė mokykla

  • Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00 - 15:00
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti
  • Antramečiai
  • Pirmadieniais ir trenčiadieniais 13:45 - 14:45
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Pirmadieniais ir trenčiadieniais 14:45 - 16:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti

“Prano Mašioto” pradinė mokykla

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00 - 17:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 - 18:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Mokykla-darželis “Aušra”

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00 - 14:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Ikimokyklinukai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00 - 15:45
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 - 18:30
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

“Balsių” progimnazija

  • Pradedantieji
  • Pirmadieniais ir penktadieniais 10:45 - 11:45
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Pradedantieji
  • Pirmadienias ir trečiadieniais 14:00 - 15:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Pirmadienias ir trečiadieniais 15:00 - 16:15
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Suaugusieji
  • Pirmadienias ir trečiadieniais 19:00 - 20:15
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija

  • Pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00 - 14:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00-15:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Suaugusieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 19:00-20:30
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Apie mokyklą

Karate mokykla BUDORA (budo – kario, samurajo kelias, ra – saulės dievas) įkurta 2006 metais. Mokyklai vadovauja Donatas Imbras – ketvirto dano meistras, du kartus pasaulio vicečempionas, daugkartinis Lietuvos ir Europos čempionas, 2007 ir 2010 metais neolimpinių sporto šakų sportininko rinkimuose užėmęs pirmąsias vietas. 2007 metais geriausio Lietuvos sportininko rinkimuose užėmė šeštąją vietą.

Daugiau

Treneriai

Donatas Imbras

Brigita Gustaitytė

Magdalena Gustaitytė

Artūras Zavalnyj

Aistė Tatarūnaitė

Gytis Ramonas

Julius Urbonas

Aivaras Vėgėlė

Ugnė Daukšaitė

Edgar Guščo

Edvinas Borovojus

Laurynas Vaičikauskas

135

Tarptautinių čempionatų prizininkai

320

Lietuvos čempionatų prizininkai

682

Aukso medalių laimėtojai

2155

Viso prizininkų

Galerija