Close

Kviečiame į „Budora“ Kalėdas Skypark‘e!

Kūno tobulinimo treniruotės moterims

Startavo savitarnos sistema!

Naujienos

Skiriami papildomi NVŠ krepšeliai

Informuojame, kad vėl turime kelis laisvus neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) krepšelius. Jei nee …

Registracija į Vilniaus karatė lygos II etapą

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti II Vilniaus karatė lygos etape! Varžybų nuostatai T …

Kviečiame į „Budora“ Kalėdas Skypark‘e!

Didžiosios metų šventės visada sukviečia šeimą susirinkti kartu, o mes visi ir esame viena di …

Išvykimas į Vakarų taurės varžybas

4:45 val. išvykimas PC “Maxima” automobilių stovėjimo aišktelė (Ukmergės g. 282, V …

Tvarkaraštis

Pasirinkite mokyklą

VGTU inžinerijos licėjus

  • Licėjus suaugusieji pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Licėjus suaugusieji pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Licėjus varžybinė
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:30
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus antramečiai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Licėjus moterys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 18:15
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus Baltupių progimnazija

  • Baltupiai varžybinė
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:15
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai antramečiai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai pradedanteji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai ikimokyklinukai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:15
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Baltupiai moterys
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:00
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti

Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija

  • Versmė pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Versmė pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Versmė suaugusieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 19:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus Balsių progimnazija

  • Balsiai pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Balsiai pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Balsiai pradedantieji pirmokai
  • Pirmadieniais ir penktadieniais 10:45
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Balsiai suaugusieji
  • Pirmadieniais 19:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus "Aušros" mokykla - darželis

  • Aušra pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Aušra pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti
  • Aušra ikimokyklinukai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla

  • Mašiotas pažengę
  • Ketvirtadieniais ir antradieniais 17:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Mašiotas pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus „Vyturio“ pradinė mokykla

  • Vyturys pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:45
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Vyturys antramečiai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:45
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Vyturys pradedanteiji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti

Vilniaus “Sietuvos” progimnazija

  • Sietuva
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus Maironio progimnazija

  • Maironis pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Maironis pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:30
  • Ugnė Daukšaitė
  • Prisijungti

Vilniaus „Atžalyno“ mokykla–darželis

  • Atžalynas ikimokyklinukai
  • Antradieniais 15:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti
  • Atžalynas
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:00
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla

  • Barbora pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Barbora antramečiai
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:45
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti
  • Barbora pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:30
  • Brigita Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija

  • G. Viltis pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • G. Viltis pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Vaduvos darželis - mokykla

  • Vaduva pažengę
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Vaduva pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:30
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus Viršuliškių progimnazija

  • Viršuliškės
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Gytis Ramonas
  • Prisijungti

Vilniaus Gabijos gimnazija

  • Gabija
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti
  • Gabija pradedantieji
  • Antradieniais ir trečiadieniais 13:00 - 14:00
  • Monika Tydikaitė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis „Žirniukas“

  • Žirniukas
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti

Vilniaus Trakų Vokės gimnazija

  • Trakų Vokė pažengę
  • Ketvirtadieniais ir antradieniais 14:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Trakų Vokė ikimokyklinukai
  • Penktadieniais 11:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti
  • Trakų Vokė pradedantieji
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Artūras Zavalnyj
  • Prisijungti

Vilniaus Trakų Vokės vaikų darželis

  • Trakų Vokės darželis
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 08:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų "Saulutės" vaikų lopšelis - darželis

  • Molėtai darželis "Saulutė"
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 12:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų progimnazija

  • Molėtai progimnazija
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 14:30
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Molėtų pradinė mokykla

  • Molėtai pradinė
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 13:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Jurginėlis"

  • Jurginėlis darželis
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:30
  • Magdalena Gustaitytė
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis - darželis ,,Justinukas"

  • Justinukas darželis
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00
  • Monika Tydikaitė
  • Prisijungti

Vilniaus ,,Šaltinio" pagrindinė mokykla

  • Šaltinis
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Laurynas Vaičikauskas
  • Prisijungti

Molėtų ,,Vyturėlio" vaikų lopšelis - darželis

  • Vyturėlis
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 11:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus sav. Grigiškių ,,Šviesos" gimnazija

  • Grigiškės Šviesa
  • Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00
  • Edgar Guščo
  • Prisijungti

Vilniaus sav. Grigiškių pradinė mokykla

  • Grigiškės pažengę
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 15:15
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Grigiškės antramečiai
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 14:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti
  • Grigiškės pradedantieji
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:00
  • Aivaras Vėgėlė
  • Prisijungti

Vilniaus „Vilnies“ pagrindinė mokykla

  • Vilnies
  • Trečiadieniais ir penktadieniais 16:30
  • Edgar Guščo
  • Prisijungti

Vilniaus lopšelis-darželis "Skroblinukas"

  • Skroblinukas
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:30
  • Aistė Tatarūnaitė
  • Prisijungti

Vilniaus Dvarčionių pradinė mokykla

  • Dvarčionys
  • Pirmadieniais ir trečiadieniais 13:45
  • Julius Urbonas
  • Prisijungti

Apie mokyklą

Karate mokykla BUDORA (budo – kario, samurajo kelias, ra – saulės dievas) įkurta 2006 metais. Mokyklai vadovauja Donatas Imbras – ketvirto dano meistras, du kartus pasaulio vicečempionas, daugkartinis Lietuvos ir Europos čempionas, 2007 ir 2010 metais neolimpinių sporto šakų sportininko rinkimuose užėmęs pirmąsias vietas. 2007 metais geriausio Lietuvos sportininko rinkimuose užėmė šeštąją vietą.

Daugiau

Treneriai

135

Tarptautinių čempionatų prizininkai

320

Lietuvos čempionatų prizininkai

682

Aukso medalių laimėtojai

2155

Viso prizininkų

Galerija